Приведен Охриѓанец за поседување марихуана

Охрид, 23 септмември- На 22.09.2019 во 14.20 часот полициски службеници од СВР Скопје на бул.„АСНОМ“ го привеле П.П.(24) од Охрид, затоа што при извршен преглед кај него била пронајдена марихуана. По документирање на случајот, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

InterServer Web Hosting and VPS