Со задникот во преден план ги запали социјалните мрежи

Поранешна учесничка на „Задруга“ Елеонора Нора Милковиќ ги запали социјалните мрежи откако објави жешко видео во кое во преден план е нејзиниот задник.

Таа позирала во провокативно издание, а нејзината снимка која ја објави на Инстаграм за смо неколку часа ја погледнале 23.000 корисници, а еве и зошто.

InterServer Web Hosting and VPS