2.8 C
Skopje
Tuesday, December 7, 2021

60 000 ЛАЈКОВИ ЗА неколку минути? Бујното деколте на Селма Хајек ги запали социјалните мрежи, актерката изгледа неверојатно во шестата деценија од животот (ФОТО)

Најчитани вести

Не престанува да ги радува своите следбеници објавувајќи нови фотографии од потоплите краеви.

По неколку фотографии од летото, Салма Хајек (54) повторно ги воодушеви своите следбеници објавувајќи нова фотографија од потоплите краеви.

Имено, актерката се соблече во едноделен костим за капење и позираше покрај базенот, а фотографијата собра скоро 60.000 лајкови за помалку од 20 минути.

Нејзините следбеници со ентузијазам ја коментираа нејзината фигура, но и нејзините бујни гради.

„Тоа, кралице“, „Ова е прекрасно“, „Леле“, „Оган“, беа само некои од нив.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com