-2.2 C
Skopje
Monday, January 17, 2022

58-годишната Деми Мур со трите ќерки во кампања за костими за капење

Најчитани вести

Деми Мур сними модна кампањата со трите ќерки за брендот „Andie“.

58-годишната актерка позираше во костими за капење заедно со 32-годишната Румер, 29-годишната Скаут и 27-годишната Талула.

Фотографиите инстантно се распространија и многумина коментираа дека Деми изгледа како да им е сестра на девојките, а не нивна мајка.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com