Home » 52-годишната Џенифер Лопез го покажа тонираното тело во црни бикини

52-годишната Џенифер Лопез го покажа тонираното тело во црни бикини

by Журнал.мк

52-годишната пејачка позираше во црни бикини и инстантно собра речиси три милиони лајкови.

Атрактивната ѕвезда покажа дека е подготвена за започнување на летната сезона.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More