7.8 C
Skopje
Friday, October 7, 2022

52-годишната актерка сè уште изгледа совршено

Најчитани вести

Селма Хаек има над 10 милиони следбеници на Инстаграм, а често позира во костими за капење и ништо не крие од љубопитните очи на публиката.

Овојпат Селма објавила фотографија како лежи во вода, а во оваа поза убаво се истакнувале нејзините гради.

„Понекогаш само мораш да се опуштиш и да ѝ се препуштиш на водата”, напишала актерката.

Оваа нејзина фотографија била проследена со илјадници коментари во кои не изостанувале комплиментите и од машката и од женската популација.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com