30.8 C
Skopje
Sunday, September 26, 2021

50-годишната сопруга и трите ќерки на Силвестер Сталоне уживаат во убавините на Хрватска

Најчитани вести

Семејството на Силвестер Сталоне ужива во убавините на Хрватска. 50-годишната сопруга на славниот актер, Џенифер Флавин, со нивните три ќерки Софија, Систин и Скарлет минатата недела пристигна во Сплит.

Популарните сестри не пропуштија да споделат фотографии од семејниот одмор на социјалните мрежи.

Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне

Џенифер и нејзините ќерки се придружувани од членови на нивното пошироко семејство.

Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне
Сталоне

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com