Home Шоубиз 20+ Емотивни миленичиња на кои не им требаат часови по глума за да почне драмата

20+ Емотивни миленичиња на кои не им требаат часови по глума за да почне драмата

by Lina Muslija

Подгответе се да бидете сведоци на спектакл од емоции додека навлегуваме во светот на миленичињата кои би можеле да приредат изведби наградени со Оскар! Овие крзнени придружници имаат способност да ги изразат своите чувства со таква автентичност што ги тегне нашите жици на срцето. Подгответе се да бидете воодушевени од преку 20 миленичиња кои докажуваат дека не ви треба сцена за да го искусите целиот спектар на човечки емоции.

1. „Ова е Џекс. Тој видел нешто чудно“.

20+ емотивни миленичиња на кои не им требаат часови по глума за да се подигне драмата

2. „Калцифер јасно покажува како се чувствува“.

20+ емотивни миленичиња на кои не им требаат часови по глума за да се подигне драмата

3. „Не знам што направив, но сепак ми е жал“.

20+ емотивни миленичиња на кои не им требаат часови по глума за да се подигне драмата

4. „Муки не разбира како функционираат каишките“.

20+ емотивни миленичиња на кои не им требаат часови по глума за да се подигне драмата

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More