Home » 18-годишна девојка пријавена за исчезната во Куманово

18-годишна девојка пријавена за исчезната во Куманово

by Журнал.мк

Осумнаесетгодишна девојка од Скопје била пријавена за исчезната од нејзиниот невенчан сопруг од Куманово.

– На 26.06.2024 во 12.00 часот во СВР Куманово С.Р.(20) од Куманово пријавил дека од домот се оддалечила неговата невенчана сопруга М.Х.(18) од Скопје, информираат од Секторот за внатрешни работи.

Оттаму додаваат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More