32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

17 годишното девојче наеднаш порасна – победничката на Гранд со голема трансформација

Најчитани вести

Џејла Рамовиќ, откако победи во „Ѕвездите на Гранд“, направи летна турнеја, и успеа да замине на одмор со Марија Шерифовиќ во Шпанија, а сега 17-годишната пејачка и победничка се врати дома и сите ги изненади со трансформацијата на новата фотка на Инстаграм.

Имено таа по победата потполно го промени својот изглед и започна брзо да расте, а со последните нејзини фотографии на Инстраграм таа покажа дека не изгледа како младо девојче кое има само 17 години.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com