23.8 C
Skopje
Tuesday, July 27, 2021

17 години подоцна: Погледнете како денес изгледа Руслана (ФОТО)

Најчитани вести

Евровизија 2004 година во Турција остана запаметена по Руслана и победничката песна „Wild Dance“.

Taa e една од ретките учесници која привлече толку големо внимание, а и години подоцна нејзината песна е голем хит.

Руслана отогаш до ден денес доста се промени и изгледа потполно различно.

Таа денес има 46 години и се уште се занимава со музика, а еве како изгледа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести