21.8 C
Skopje
Friday, July 30, 2021

14-годишно момче загина по тешка сообраќајна несреќа во Марино

Најчитани вести

14 годишно момче (А.Р.) од скопската населба Миладиновци загина денеска во тешка сообраќајка во Марино, Општина Илинден, пренесе ТВ „Сител“.

Момчето кое возело мотор починало на лице место откако автомобил му го пресекол патот и се судриле.

Повеќе детали се очекуваат во текот на утрешниот ден.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести