7.8 C
Skopje
Saturday, December 3, 2022

11 Октомври неработен за сите граѓани

Најчитани вести

OДенот на народното востание – 11 Октомври (вторник) е неработен за сите граѓани, соопшти Министерството за труд и социјална политика.

Министерството за труд и социјална политика на граѓаните им го честита Денот на народното востание

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести