9.8 C
Skopje
Monday, October 18, 2021

11 Октомври, неработен ден за сите граѓани

Најчитани вести

Министерството за труд и социјална политика соопшти дека 11 октомври, Денот на народното востание, е неработен ден за сите граѓани на Република Македонија.

Истовремено, Министерството за труд и социјална политика на граѓаните им го честита Денот на народното востание.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com