17.8 C
Skopje
Monday, September 26, 2022

10 славни убавици кои го делат животот со помалку атрактивни партнери, а кои според жените ја имаат најважната карактеристика

Најчитани вести

Бројни студии покажале дека смислата за хумор е најважната карактеристика која жените ја бараат кај идеалниот маж.

Не е ниту чудно што бројни комичари со нетрадиционален изглед се во врска или брак со некоја од најубавите жени во светот на шоубизнисот.

Комичарот од американското шоу „Saturday Night Live“, Пит Дејвидсон, вниманието во јавноста го привлече со славните актерки, пејачки и модели.

Иако 28-годишниот Пит не може да се нарече класично згоден маж, сепак тој бил во врска со Аријана Гранде и Кејт Бакинсел, а кратко време бил во врска и со Каја Гербер. Новата љубов ја пронајде со Ким Кардашијан.

Убавата актерка Лесли Мен пред 25 години ја освоил срамежливиот Џуд Апатоу кој во меѓувреме станал еден од најпознатите режисери и продуценти на американските филмски комедии и телевизиски серии.

Погледнете ја нашата галерија:

Даун Портер и Крис О’Дауд

Исла Фишер и Саша Барон Коен

Ким Кардашијан и Пит Дејвидсон

Лесли Мен и Џуд Апатоу

Кејтлин Олсон и Роб Мекилхени

Келси Тејлор и Ден Кук

Лорен Милер и Сет Роген

Стефијана Де Ла Круз и Кевин Џејмс

Енико Париш и Кевин Харт

Рејчел Бим и Деметри Мартин

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com