Home » 📽 ТЕЈЛОР СВИФТ ГО ПРЕКИНА КОНЦЕРТОТ ЗА ДА МУ ПОМОГНЕ НА ЧОВЕК ОД ПУБЛИКАТА Гестот ги воодушеви сите

📽 ТЕЈЛОР СВИФТ ГО ПРЕКИНА КОНЦЕРТОТ ЗА ДА МУ ПОМОГНЕ НА ЧОВЕК ОД ПУБЛИКАТА Гестот ги воодушеви сите

by Lina Muslija

Пејачката Тејлор Свифт ги распродава концертите ширум светот во рамки на нејзината турнеја „Ерас“, а сега ја посети и Португалија.

Таа настапи на „Стадионот на светлината“, а потоа со еден гест ги воодушеви сите присутни.

Имено, на едно лице од публиката му се слошило, а Тејлор повика некого да помогне на португалски.

– Помогнете, ве молам – рече пејачката, а потоа продолжи да пее.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More