Home » Џеј Ло и Бен Афлек се бакнаа пред папараците

Џеј Ло и Бен Афлек се бакнаа пред папараците

by Lina Muslija

Џеј Ло и Бен се сретнаа на влезот од салата во Санта Моника, Калифорнија. Актерот се смешкал, а кога се сретнале се бакнале во образ. На многу обожаватели ова им е чудно бидејќи претходно папараците често ја снимаа парот како јавно разменува нежности.

Бен На мечот на внукот беше и мајката на Бен Афлек, Ен Болд.

На спортскиот настан беше присутна и неговата поранешна сопруга Џенифер Гарнер. Да потсетиме, Џенифер неодамна ја откажа американската турнеја. Live Nation, организаторот на летната турнеја, минатиот петок објави дека е откажана, велејќи дека „Џенифер зема слободно време за да биде со своите деца, семејството и блиските пријатели“.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More