24.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Џорџ Клуни ужива во шиење за време на самоизолација

Најчитани вести

Џорџ Клуни си најде ново хоби додека е дома со семејството.

Актерот, кој има две деца, Александар и Ела, со сопругата Амал Клуни, се чини дека ужива да поминува време со своето семејство за време на пандемијата на Ковид-19..

„Јас многу шием облека за децата. Ѝ коригирав еден фустан на сопругата, кој беше искинат. Бев ерген долго време и немав пари и морав да научам како да поправам работи“.

Откривајќи дека неговите пријатели ги сакаат неговите вештини за преживување, тој додаде: „Ако сме на остров и да морам да изберам некој што ќе ми помогне да преживеам, јас би се избрал себеси. Прашајте ги сите мои пријатели, и тие ќе ме изберат мене. Јас можам да се снајдам секаде“, рече тој во разговор со списанието ААРП.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com