25.4 C
Skopje
Thursday, May 13, 2021

Џорџ е особено слаб кон неа’: Амал се плаши дека нејзиниот сопруг ќе ја контактира

Најчитани вести

Иако 42-годишната актерка Кети Холмс е среќно заљубена во многу помладиот италијански готвач Емилио Витоло и наводно се подготвува за венчавка, нејзината сè поблиска врска со 59-годишната холивудска sвезда Џорџ Клуни започна да ја грижи и предизвикува љубомора кај сопругата на Џорџ, 42-годишната адвокатка Амал и избраникот на Кети, пишува списанието Нова идеја.

Katie Holmes

Џорџ е особено „слаб“ со Кејти и секогаш би дал што било да и помогне

Кети и Џорџ, наводно, веќе некое време праќале пораки и разговарале по телефон, иницирани од Кети, која очајно сака да добие улога во блокбастер филм од А-листа за да ја оживее својата кариера. Извор близок на поранешната сопруга на Том Круз откри дека мајката на 14-годишната ќерка Сури се надева дека Џорџ може да и помогне во тоа и да и обезбеди улога во некој од неговите филмови, со оглед на тоа дека тој е и продуцент. Двајцата се пријатели веќе подолго време, на крајот на краиштата, тврди изворот, а Georgeорџ е особено „слаб“ на неа.

Таа вест не му се допадна на момчето на Кејт, Емилио. „Тој не е воодушевен затоа што му се чини дека се случува некаква„ хемија “помеѓу Џорџ и Кети. Амал е навикната на агресивни жени со големи вештачки трепки кои се обидуваат да го заведат Џорџ, но Кејти е сосема поинаква и тоа започна да ја загрижува “, објасни изворот, додавајќи дека на Емилио му пречи фактот што вложил толку многу напор во копирање на стилот на Џорџ Клуни. , а неговата девојка сега има интензивна врска со вистинскиот Џорџ.

George Clooney

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести