Home » Џорџина по породувањето позирала во костим за капење и го урнала митот за совршените тела на познатите убавици

Џорџина по породувањето позирала во костим за капење и го урнала митот за совршените тела на познатите убавици

by Журнал.мк

Во последно време сите погледи се насочени кон Џорџина и Роналдо, а секој нивни потег будно се следи. Славниот пар моментално ужива на семеен одмор, а на социјалните мрежи прикажале нереални сцени.


Додека уживаат на луксузна јахта, тие биле фотографирани од папараците и многумина го забележале изгледот на телото на Џорџина. 28-годишната девојка која неодамна се породи, гордо го покажала своето тело во костим за капење.

Убавата Аргентинка не се обидела да ги скрие ниту стриите, ниту целулитот, ниту стомакот по близначката бременост и породувањето, што укажало на убавината на женското тело какво што е.

За потсетување, Џорџина носела близнаци, момчето починало при породувањето, а на свет се роди девојче по име Бела Есмералда.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More