21.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Џорџина позираше гола, покривајќи ги градите со чанта вредна 3 илјади евра!

Најчитани вести

Манекенката Џорџина Родригез (27), партнерка на фудбалерот Кристијано Роналдо (36) е повторно во центарот на вниманието. За шпанското списание InStyle, таа се соблече целосно гола.

Џорџина позираше во полулежечка позиција и очигледно е дека не носи облека. Ги покри градите со луксузна чанта Гучи.

Чантата, која Џорџина ја стави на градите, чини 2.300 американски долари на официјалната веб-страница на брендот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com