20.8 C
Skopje
Friday, June 18, 2021

Џорџина на Роналдо го запали Instagram во провокативен костим за капење (ФОТО)

Најчитани вести

Собрана коса, заводлива шминка и нејзината совршена фигура беа доволна причина да се соберат 1,7 милиони лајкови за помалку од 20 часа, но и илјадници комплименти во коментарите.

Џорџина Родригез, партнерката на славниот Кристијано Роналдо, честопати ги радува своите 24 милиони следбеници со провокативни фотографии.

И покрај фактот дека сите секогаш со нетрпение очекуваат да ја видат неа и фудбалерот или нивниот раскошен дом, фотографиите на Џорџина во костим за капење го крадат шоуто секој пат.

Не беше ништо поразлично со нејзината последна фотографија на која позираше во едноделен костим за капење со провокативен крој. Собрана коса, заводлива шминка и нејзината совршена фигура беа доволна причина да соберат 1,7 милиони лајкови за помалку од 20 часа, но и илјадници комплименти во коментарите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести