18.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

„Џокер“ заработи над една милијарда долари

Најчитани вести

Филмот „Џокер“ најверојатно во текот на викендот заработи повеќе од една милијарда долари.

„Џокер“ до четвртокот, според кината, имаше заработено 999 милиони долари.

Филмот е и прв чие прикажување не е дозволено за деца помлади од 17 години без придружба на родители.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com