2.8 C
Skopje
Monday, January 30, 2023

Џиџи Хадид ја прошета својата ќерка во позлатена количка

Најчитани вести

Џиџи Хадид беше видена на дневна прошетка со својата ќерка во необична количка, што го привлече вниманието на папараците. Моделот привлекува внимание на секој можен начин, не само со својот изглед.

Додека излегувала од луксузен ресторан облечена во интересна бела комбинација, фотографирана е со позлатената количка „Cybex by Jeremy Scott Wings Collection“ која чини околу 2.500 евра.

Моделот беше во бели широки панталони со циркони и бела маица со кратки ракави, со бели патики.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести