7.8 C
Skopje
Saturday, May 21, 2022

Џип заврши во водите на Охридското езеро (Видео)

Најчитани вести

Охрид, 3 септември- Пред два дена автомобил буквално падна во езерото на „Кеј Македонија“ во Охрид, пред тоа такси возило пропадна во земја, а сега џип кој не може да го извлечат од езерото на една охридска плажа, објави Скопје 1.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com