21.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Џеј Ло ќе го памети ова цел живот: Алекс ја изненади на невиден начин за Денот на вљубените

Најчитани вести

Алекс Родригез продолжува да ги „поместува“ границите кога станува збор за љубовта кон Џенифер Лопез. Имено, поранешниот бејзбол играч одлучи да ја изненади својата свршеница на необичен начин на Денот на вљубените.

Дека тој успеал во тоа, сведочат и снимките што Џенифер Лопез ги објави на Инстаграм.

Имено, Алекс и остави огромен букет цвеќе на масата, со голем број рози, како и со порака чија содржина Џеј Ло не ја откри. Но, тоа не беше сè.

Сè започна ноќта пред Денот на вљубените. Имено, Алекс го украси креветот со ливчиња од роза каде што се испишани првите букви од нивните имиња, и сето тоа е врамено во срце.Балони имаше од сите страни, а во соседната соба беше пронајден натпис со натпис „Те сакам“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com