28.8 C
Skopje
Sunday, June 20, 2021

Џеј Ло снима филм на БОЖЕСТВЕНО место, а сега објави и слика од базен опкружена со пријателите и децата

Најчитани вести

Џенифер Лопез вчера беше во славеничко расположение. 51-годишната пејачка сподели слика од базен во бел костим за капење на Инстаграм. Сликата ја покажува пејачката во видно позитивно расположение со своите близнаци.

Во базенот им се придружија фотографката Ана и продуцентката Елејн, кои работат со Џенифер на бројни проекти, вклучувајќи го и филмот „Shotgun Wedding“, кој се снима во Доминиканската Република.

Иако во последно време се зборуваше дека ја раскинала свршувачката со спортистот Алекс Родригез, Џенифер со секоја слика и објава на социјалните мрежи покажува дека тие приказни воопшто не ја допираат и дека ужива максимално секој ден.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести