1.8 C
Skopje
Friday, January 27, 2023

Џеј Ло на семејна прошетка во Хемптонс

Најчитани вести

Џенифер Лопез и Бен Афлек работеа напорно за да ги спојат своите семејства по излегувањето во јавност со повторно разгорена романса.

А сега Бен Афлек се поврзува со 13-годишната ќерка на Џенифер Лопез, Еми, додека триото ужива во кусо шопинг патување во Хемптонс.

Џенифер и Бен беа фотографирани во вторникот попладнето заедно со ќерка ѝ Еми.

Џенифер остана во автомобилот, а Бен ги придружуваше Еми и нејзината другарка во блиската продавница.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести