1.8 C
Skopje
Sunday, January 29, 2023

Џеј Ло го прослави 52. роденден, па отиде на шопинг во Монако: Фановите згрозени од нејзиното ланче

Најчитани вести

Латино пејачката и актерка Џенифер Лопез го прослави 52-от роденден во друштво на старо-новата љубов Бен Афлек. По роденденот, прошетала низ улиците на Монако, меѓутоа, вниманието на сите им го привлекло ланчето што го носела околу вратот.

„Бенифер“ е повторно актуелен пар, судејќи според тоа што Џенифер го објавува. Официјална потврда дека таа е повторно со Бен Афлек даде на својот роденден, објавувајќи фотографија на која се бакнува со него.

А, по прославата на роденденот која се одигра во најлускузниот ресторан во Сен Тропе, Џенифер приреди уште едно изненадување.

Џенифер отишла во Монако на шопинг, а папараците успеале да го „уловат“ и новото парче накит што го носела, ланчето на кое пишува Бен.

Фотографиите веднаш завршија на социјалните мрежи, а реакцијата на публиката веројатно не е тоа на што Џенифер се надевала.

„Ова е толку незрело, нејзината ќерка е позрела од неа“, „Го однесе во најлуксузниот ресторан, престојуваат на огромна јахта, сигурно сѐ му плаќа и уште на крај носи и вакво ланче“, „Мислев дека има повеќе самопочит“, пишуваат луѓето, а многумина истакнуваат дека не веруваат во оваа љубов, туку се сомневаат дека Џенифер сето ова го прави за да го сврти вниманието од нејзиниот поранешен свршеник, бејзбол играчот Алекс Родригез.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести