13.8 C
Skopje
Sunday, September 19, 2021

Џеред Падалеки уапсен по тепачка во неговиот бар

Најчитани вести

Ѕвездата на „Натприродно“ (Supernatural), Џеред Падалеки е уапсен по тепачка што се случила во неговиот бар во Остин, Тексас, САД.

Според полициските извештаи, тоа се случило вчера во 2:00 часот по полноќ, по локално време. Глумецот е притворен поради напад и нанесување телесни повреди.

Падалеки, кој е најпознат по улогата на Сем во хит-серијата „Натприродно“, инаку е и роден Тексашанец, од градот Сан Антонио.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com