-8.2 C
Skopje
Tuesday, January 25, 2022

Џеред Лето искрено одговори кои три работи ги прави гол

Најчитани вести

49-годишниот актер морал да одговори на жешките прашања на Елен, а едно од нив било: „Освен туширање, наведете три работи што ги правите целосно голи“.

Џеред одговорил дека спие гол и „често јаде гол“, а своето набројување го завршил со секс.

Тој открил и дека има гилотина во куќата, но дека не сака да ’зборува подетално за тоа’. Тој исто така признал дека како дете бил заљубен во Барбара Еден, Вана Вајт и Кристофер Вокен. Покрај тоа, открил и дека во младоста работел во кино, но добил отказ бидејќи таму продавал трева.

Актерот бил поканет во популарна емисија за да го промовира својот нов филм „Куќата на Гучи“. Филмот е инспириран од шокантната вистинска приказна за семејната империја на италијанската модна куќа Гучи. Тоа опфаќа три децении љубов, предавство, декаденција, одмазда и на крајот убиство.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com