33.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Џенифер Лопез ја покажа својата брутално добра фигура

Најчитани вести

Пејачката и актерка, Џенифер Лопез иако има 50 години таа напорно работи на своето тело, а редовно ја посетува и теретаната.

Имено дека има брутално добра фигура покажа откако излезе од теретана, а папраците ја фотографираа. Во преден план дојдоа нејзините стомачни, кои изгледаат како да се од камен.

Погледнете ја: 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com