-0.2 C
Skopje
Tuesday, October 26, 2021

Џенифер Лопез уште еднаш покажа зошто важи за модна икона/ФОТО/ВИДЕО

Најчитани вести

Џенифер Лопез отсекогаш била позната по својот прекрасен изглед и се уште е инспирација за многумина кога станува збор за стилот. Нејзините најнови објави на Инстаграм уште еднаш докажаа зошто многумина ја нарекуваат модна икона.

Пејачката деновиве престојува во Венеција, Италија, каде на епската церемонија на Dolce & Gabbana се појави во комбинација која привлече големо внимание од присутните.

Џеј Ло изгледаше како кралица во зелена свилена цветна облека и црни барокни цветни панталони. Го надополни својот изглед со прекрасна тиара во косата.

На забавата, која е дел од тридневниот настан како дел од филмскиот фестивал во Венеција, на Џенифер и се придружи и нејзиниот долгогодишен менаџер Бени Медина.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com