1.8 C
Skopje
Friday, January 27, 2023

Џенифер Лопез објави серија провокативни фотографии, луѓето воодушевени: „Најдобар задник“

Најчитани вести

Џенифер Лопез објави низа провокативни фотографии на својот Инстаграм профил се со цел да го промовира својот спот за песната Камбија Ел Пасо.

Метод на слабеење за мрзеливост! Изгубете 2,1 кг на ден!
Таа позираше во гламурозно бикини, кое ги истакна нејзините облини, а посебно внимание привлече фотографијата од нејзиниот задник која собра милион лајкови.

„Гориш“, „Прекрасен си“, „Буквално си божица“, „Најдобриот задник на светот“, беа низа ентузијастички коментари.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести