17.8 C
Skopje
Thursday, September 23, 2021

Џенифер Лопез објави нова фотографија! Изгледа неверојатно!

Најчитани вести

Пејачката Џенифер Лопез (51), којзнае колку пати, ги полуде сите со својата волшебна фигура, а очите „болат“ колку добро изгледа.

Џенифер беше фотографирана во огледало, носеше бел костим за капење кој беше толку скромен што само лента го покриваше задникот на пејачката, а во положбата во која се наоѓаше пејачката, остави малку на фантазијата.

Пејачката ја крена косата во опуштена пунџа, немаше ниту еден тон шминка на лицето.

Очигледно напорниот тренинг на популарната пејачка вроди со плод, па во шестата деценија таа има посакувано тело на кое можат да и позавидат и многу помлади жени.

„Безвременска жена“, „Џеј Ло нема конкуренција“, „Изгледаш како божица“, „Прекрасна си, а телото ти е совршено“, „Вистинска бомба“, се некои од коментарите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com