0.8 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

Џенифер Лопез не го следи поранешниот вереник на Инстаграм и ги избриша заедничките фотографии

Најчитани вести

Алекс, пак, се уште ја следи својата поранешна вереница на Инстаграм и ги чува фотографиите со неа.

Двојката објавила дека раскинуваат на почетокот на годината, откако била објавена приказната за неговата наводна афера. Џенифер тогаш објаснуваше дека трета страна не е причината за нивното раскинување.

Џенифер сега ужива во љубовта со актерот Бен Афлек, со кого била и пред скоро 20 години. Таа неодамна ја објави својата прва фотографија со Бен, со што потврди дека ја обновиле својата љубовна врска.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com