21.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Џенифер Лопез конечно ја откри тајната на нејзиниот младешки изглед: Луѓето се во неверување, а таа тврди – мајка ми ме научи на тоа!

Најчитани вести

Џенифер Лопез откри дека на 51 година изгледа двојно помладо!
Мажите ја гледаат со желба во нивните очи, жените и завидуваат и сакаат да личат на неа, а убавата Џеј Ло неодамна ја лансираше својата колекција за нега на кожата, при што откри како изгледа толку добро во шестата деценија.

На видеото што го објави, Џенифер вели дека луѓето постојано ја прашуваат како е згрижена и дека скоро се чувствувала обврзана да им ја „сервира“ својата тајна во шише, поради што ја создала линијата Jlo Beauty.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com