-6.2 C
Skopje
Tuesday, January 25, 2022

Џенифер Лопез како кралица на Венеција

Најчитани вести

Во волшебниот амбиент на плоштадот свети марко во Венеција околу 400 најважни клиенти на „ Dolce & Gabbane“ добија прилика да ги видат новите контури на колекцијата на славниот моден бренд.

Меѓу нив беше и мегапопуларната Џенифер Лопез, кој го привлече вниманието на присутните со својата несекојдневна модна комбинација.

Популарната Џеј Ло според многумина блесна како вистинска кралица на Венеција.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com