26.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Џенифер Лопез и Алекс Родригез заљубени и среќни на забавата за нивната свршувачка

Најчитани вести

Џенифер Лопез и Алекс Родригез се верија во март, но викендов имаа можност да прослават со семејството и пријателите. Забавата по повод нивната свршувачка се одржа во Лос Анџелес.

50-годишната пејачка носеше бела креација на едно рамо. На една од фотографиите, таа го покажува големиот веренички прстен додека го бакнува саканиот.

Џенифер и Алекс свршувачка
Џенифер и Алекс свршувачка

Лопез и Родригез се во врска повеќе од две години. И двајцата имаат по две деца од претходните бракови. Ова ќе биде четврти брак за Џеј Ло./femina.mk/

Џенифер и Алекс свршувачка
Џенифер и Алекс свршувачка
Џенифер и Алекс свршувачка

Нивните деца, Еми, Маки, Ела и Наташа, славеа заедно со нив на забавата.

Џенифер и Алекс свршувачка

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com