33.8 C
Skopje
Tuesday, August 3, 2021

Џенифер Лопез го покажа бруталниот изглед во својата шеста деценија: Позираше во бањарка која едвај ѝ го покрива меѓуножјето! (ФОТО)

Најчитани вести

Без оглед дали е облечена или соголена, нејзините објави се непогрешливи

Џенифер Лопез, светски познатата пејачка и актерка, реши уште еднаш да покаже зошто доминира со изгледот дури и во шестата деценија

– Некои од моите омилени моменти од снимањето – напиша Џеј Ло, која е совршена и на 52 години.

Без оглед дали е облечена или соголена, нејзините објави се непогрешливи, па за само два часа собра скоро 700.000 лајкови и немаше негативни коментари.

На сликата, што е можеби една од нејзините најпровокативни, таа е облечена во бањарка и седи опуштено на креветот, а сликата и тоа како остава простор за слободна фантазија, бидејќи ги покажа голите нозе во секси поза.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести