Home » Џенифер Лопез во црн аутфит со длабоко деколте прими награда на MTV Movie & TV Awards

Џенифер Лопез во црн аутфит со длабоко деколте прими награда на MTV Movie & TV Awards

by Журнал.мк

Џенифер Лопез доби специјална статуетка на MTV Movie & TV Awards. На славната актерка и пејачка ѝ беше врачена наградата „Generation Award“ за нејзините постигнувања во филмската индустрија.

На свеченоста која се одржа во Санта Моника, 52-годишната ѕвезда се појави во црн аутфит. Фустанот со длабоко деколте е дело на брендот Mônot.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More