-7.2 C
Skopje
Thursday, February 9, 2023

Џенифер Лопез во гламурозна креација со разголен грб на снимањето на филм со Малума и Овен Вилсон

Најчитани вести

Џенифер Лопез не се откажува од блескавите креации ни во своите филмови.

50-годишната актерка и пејачка изгледаше гламурозно во сребрена креација покрај нејзините колеги Малума и Овен Вилсон на снимањето на сцена за филмот „Marry Me“.

Фустанот со разголен грб и висок шлиц е дело на дизајнерот Мајкл Костело.

Снимањето на „Marry Me“
Снимањето на „Marry Me“
Снимањето на „Marry Me“
Снимањето на „Marry Me“
Снимањето на „Marry Me“
Снимањето на „Marry Me“
Снимањето на „Marry Me“
Снимањето на „Marry Me“
Снимањето на „Marry Me“

„Marry Me“ следи поп-ѕвезда (Џенифер), која дознава дека саканиот (Малума) ја изневерува со нејзината асистетка и за време на настап, спонтано избира маж од публиката (Овен) за да се омажи за него.

Снимањето на „Marry Me“
Снимањето на „Marry Me“

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести