26.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Џенифер Лопез во венчаница

Најчитани вести

Џенифер Лопез се појави во елегантна венчаница на улиците во Њујорк. Никој не очекуваше дека ќе ја види во венчаница, бидејќи не беше познато дека Алекс и таа го одредиле датумот за венчавката.

Всушност Џенифер Лопез ја снима романтичната комедија „Маррѕ ме“, па во Њујорк е видена во венчаница, но само за потребите на филмот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com