-4.2 C
Skopje
Wednesday, December 1, 2021

Џенифер ги откри нејзините најголеми грешки во бракот со Бред

Најчитани вести

Актерите Бред Пит и Џенифер Анистон станаа еден од најомилените парови во Холивуд веднаш штом објавија дека се во врска во 1998 година. Две години подоцна, светот беше среќен кога слушна за нивната венчавка, проследено со шокантен развод во 2005 година поради Анџелина Џоли, 45-годишната актерка во која Бред се вљуби додека снимаа филм. Иако Џенифер по разводот изјави дека сè уште смета дека нивниот брак, кога ќе земе сѐ во предвид, бил успешен и не жали за тоа, во неколку интервјуа откако откри за какви грешки најмногу жали во поранешната врска со добитникот на Оскар.

Brad Pitt

Во септември 2005 година, ‘свежа’ по разводот, Џенифер даде интервју за Vanity Fair во кое отворено призна дека има работи што би ги направила поинаку во бракот со Бред. Таа објасни дека Бред и таа не поминале доволно квалитетно време заедно поради деловни обврски.

‘Би одела на повеќе патувања и одмори. Далеку од работа, во сосема поинакво опкружување, да можеме да уживаме едни во други. Но, секогаш нешто не запираше. Или тој би работел или јас би работела“, изјави Џенифер, која ја паметиме како Рејчел Грин од серијата „Friends“. Но, таа призна дека таа лично направила грешки што го помогнале распадот на нејзиниот брак.

Brad Pitt

„Повеќе не би им давала на другите, што го правев од време на време. Сакам да им помагам на луѓето и да се грижам за нив. Јас дефинитивно ги ставам потребите на Бред пред моите и некаде на патот некако се изгубив“, искрено рече таа. Таа тогаш откри во друго интервју дека смета дека нема само едно нешто што довело до распад на нејзиниот прв брак.

Brad Pitt

“Врските се комплицирани, без разлика дали се работи за пријателство, деловно партнерство или врска родител-дете. Човекот расте преку врската, поминува низ неколку фази на развој, но проблемот се јавува кога сопружниците ќе престанат да растат заедно”, рече актерката, признавајќи дека таа секогаш ќе го сака Бред.

jennifer aniston brad pitt

„Јас сум многу среќна што доживеав врска со него. Не би знаела што знам сега ако не се омажев за него. Ќе го сакам засекогаш. Тој е фантастичен човек, не ми е жал за ништо “, рече таа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com