33.8 C
Skopje
Wednesday, June 23, 2021

Џенифер Гарнер ја оживува романсата со Џон Милер помалку од една година по разделбата

Најчитани вести

Џенифер Гарнер и Џон Милер ѝ даваат уште една шанса на нивната врска.

49-годишната актерка и извршниот директор и претседател на Cali Group тргнаа по свој пат минатото лето, но во вторникот неколку шоубиз медиуми објавија дека тие ја обновиле својата романса.

„Џен и Џон повторно се заедно“, изјави извор за списанието „Ју-ес викли“. „Сè започна пред неколку недели.“

Извештаите за нивната разделба се појавија во август. Тие започнаа врска во средината на 2018 година.

Минатото лето, извори за „ТМЗ“ открија дека Џенифер – која ги има Вајолет (15), Серафина (12) и Семјуел (9) со нејзиниот поранешен сопруг Бен Афлек – била таа што ставила крај на работите, но не беа дадени повеќе детали.

Кратко време потоа, таблоидите објавија дека Џон е подготвен за брак, но таа, наводно, не се чувствува спремна за таков чекор.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести