7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Џастин Бибер и Хејли Болдвин во провокативна фотосесија за Calvin Klein

Најчитани вести

Колекцијата CK50 која го потенцира трендот на логоманија. Капсула колекцијата се состои од класични, секојдневни парчиња, како што се џемпери, маици, тексас-шорцеви и многу други парчиња кои имаат монограм шема или почиста завршница со изразено лого CK50.

Оваа колекција е создадена во чест од 50 години од креирањето на брендот, а во неа можевме да ги видиме Џастин Бибер и Хејли Болдвин како позираат во провокативна и фраерска фотосесија.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести