-1.2 C
Skopje
Monday, February 6, 2023

Џамбаски: Македонија е бугарска – со забрани за влез нема да ја избришете вистината

Најчитани вести

Македонија била и е бугарска! Северна Македонија е друга работа, пишува на Фејсбук Ангел Џамбаски

„Заслугата тука е на Тито. Со забрани за влез во државата нема да ја избришете вистината“, се додава во неговата објава на ФБ.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести