27.8 C
Skopje
Sunday, August 1, 2021

ЌЕ НАПРАВИ СЕ Бред Пит не сака да се откаже од Џенифер Анистон?

Најчитани вести

Дали е можно пријателство по раскинување или брак? Мислењата честопати се поделени кога станува збор за оваа тема. Додека некои сметаат дека е можно и многу едноставно, другата страна сè уште не верува во тоа. Поранешните сопружници Џенифер Анистон и Бред Пит исто така може да се најдат во овие две групи. Додека таа, според сите сметки, може да биде пријател со Бред, тој сепак сака нешто повеќе. Со години се зборуваше многу за нивната врска, особено во последната година, кога често се зборуваше за нивното помирување. Иако ништо не се случува меѓу нив (барем не е потврдено), извори се појавуваат од сите страни. Значи, извори на магазинот NW веруваат дека Бред не се откажува од Џенифер, до тој степен што, наводно, имал љубоморен излив кон музичарот Џон Мајер.

Како што истакнаа во споменатото списание, Бред беше љубоморен кога минатата година Џен го запозна Џон во Лос Анџелес, со кого се состана во 2008 година. Според нив, Бред му испратил јасна порака на Џон – да се држи настрана од поранешната сопруга. И покрај тоа што на споменатиот собир беа присутни и други, како Енди Коен и Аманда Анка, поранешниот сопруг на актерката не беше воодушевен.

Изворот истакнал дека и двајцата (и Џон и Бред) имале намера повторно да ја освојат Џен. ‘Џон се испаничи кога ја виде Џен како повторно се приближува до Бред, па сакаше да работи на врска со неа. Планираше сè за да не се покаже сомнително “, рече тој. Тие подоцна откриле дека музичарот сепак не успеал да ја маѓепса актерката. „Бред беше свесен за фактот дека Џон е наречен„ дамски човек “, па затоа реши да му даде до знаење дека неговото место не е до Џени“, објасни изворот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести