22.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Ќе го изгубеше животот поради оваа работа, но не му доаѓа памет- Дарко Лазиќ повторно прави нешто што никако не би смеел

Најчитани вести

Популарниот пејач Дарко Лазиќ вчеравечер прв пат по тешката сообраќајна несреќа е уловен како го прави тоа што за малку ќе му го одземеше животот минатиот октомври.

Имено тој седнал зад воланот и се обидел да вози за прв пат по несреќата, иако нема возачка дозвола.

Сето ова тој го направил за потребите на снимањето на новиот видео спот на бендот „Дајте ми време“ во кој неговиот брат е вокал.

Дарко само седел во автомобилот на паркингот додека се снимал видео спотот и во истиот се појавува околу 10 секунди на крајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com