7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Ќерката на Цеца без шминка

Најчитани вести

Има речиси милион следбеници на Инстаграм, секогаш е средена од глава до ептици, со супер стајлинг и шминка, но овој пат Анастасија Ражнатовиќ сподели стори на социјалната мрежа без грам шминка на себе.

Убавата Анастасија која влезе во водите на музиката, покажа како и иизгледа лицето без грам шминка. Инаку, таа наскоро ќе стане тетка со оглед на тоа дека нејзиниот брат Вељко го чека првото дете.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести